Kada smo prije nepunih mjesec dana posjetili SOS Dječje selo Ladimirevci, oduševljeni dočekom, pozvali smo ih da nas posjete.
Ravnateljica škole rado je prihvatila našu ideju i organizirala dolazak 30-ak djece i nekoliko djelatnika na čelu s ravnateljem, gospodinom Zoranom Relićem.
Prekrasno proveden dan na Sovskom jezeru, uz puno dječjeg smijeha, dokaz je kako se iz jedne spontane ideje, dobije puno, puno više. Uspomene koje ne samo djeci, već i nama odraslima ostaju za cijeli život.
Posjet su zaokružili obilaskom Terra Panonice i Muzeja bećarca u Pleternici.
Kako im je bilo danas, najbolje izrazio je ravnatelj gospodin Relić u zahvali svim učenicima i djelatnicima škole.
Uz srdačne pozdrave na rastanku, dogovorili smo da ćemo suradnju SOS Dječjeg sela i naše škole svakako nastaviti.
Pedagoginja Ljiljana Đurđević
