« Ožujak 2024 »

Pomoćnik/pomoćnica u nastavi
Autor: Marija Krajtner, 17. 8. 2020.

OŠ STJEPANA RADIĆA ČAGLIN

VLADIMIRA NAZORA 3, 34350 ČAGLIN

KLASA: 602-02/20-01/150

URBROJ: 2177-21-01-20-01

ČAGLIN, 17. kolovoza 2020.

U okviru projekta „Obrazujmo se zajedno IV“, a prema javnom pozivu „Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza III“, OŠ Stjepana Radića Čaglin, Vladimira Nazora 3, Čaglin, raspisuje

za popunjavanje radnog mjesta

- pomoćnik/pomoćnica u nastavi

1 izvršitelja/ica na određeno nepuno radno vrijeme, 25 sati tjedno, od 07.09.2020. do 18.06.2021. godine

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa su:

• završeno najmanje četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje
  • da protiv kandidata nije pokrenut kazneni postupak

Prijavi je potrebno priložiti:

• zamolbu s osobnim podatcima (u kojoj mora biti navedena adresa i broj telefona),
  • životopis,
  • dokaz o stručnoj spremi,
  • domovnicu i
  • potvrdu da protiv kandidata nije pokrenut kazneni postupak (ne stariju od 6 mjeseci).

Nije potrebno dostavljati originale dokumente, jer natječajna dokumentacija se ne vraća. Osobe koje budu primljene dužne su dostaviti originalnu dokumentaciju. Također, su prije početka rada dužne završiti Edukaciju za osposobljavanje pomoćnika u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s čl.101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. st.1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su objavljeni na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti u skladu sa člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na javni natječaj dužan/a je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u zatvorenoj koverti s naznakom „za natječaj – ne otvaraj“, u roku od 8 (osam) dana od dana objave, poštom ili osobno na adresu:

OŠ Stjepana Radića Čaglin, Vladimira Nazora 3, 34350 Čaglin.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prije donošenja odluke o izboru može se organizirati prethodni razgovor s prijavljenim kandidatima o čemu će biti obavijest na web stranici škole.

RAVNATELJ:                                                                                                             ________________

Slađana Švajda, prof.